Halowa piłka nożna PDF Drukuj Email

Reprezentacja chłopców z klas IV-VI: Mateusz Fąferko, Maksymilian Paszkowski, Kacper Pyzalski, Michał Roszczewski i Michał Witkowski, przy wsparciu kolegów Jonatana Busławskiego, Macieja Hasika, Wiktora Kucharskiego, Karola Ostrowskiego i Dominika Siekiery, wywalczyli w eliminacjach grupowych rozgrywanych 25.10 2016 roku w PSP 24 w Opolu pierwsze miejsce,  pokonując zawodników ze szkół PSP 24, PSP 26 i Naszą Szkołę.

Serdecznie gratulujemy !!!

Sukces Emilki w biegach przełajowych PDF Drukuj Email

Emilia Mandela zdobyła II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w środę 28 września 2016r.

Emilia w swojej kategorii wiekowej wywalczyła srebrny medal!!!

Gratulujemy!!!

Teraz czekamy na WOJEWÓDZKIE;)

Wojewódzkie Igrzyska w Lekkej Atletyce PDF Drukuj Email

W dniu 7 czerwca 2013r. w Kędzierzynie – Koźlu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych. Uczestnikami zawodów byli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Opolu: Szymon Dobrzański, który reprezentował barwy Opola w skoku w dal i w biegu na 100m. oraz Ewelina Gałowicz w skoku wzwyż.

Szymon potwierdził swoją klasę  zdobywając  srebrny medal na 100m z wynikiem 12.77. Ogromne podziękowania i gratulacje!!!!!!!

nauczycielka wychowania fizycznego:

mgr Magdalena Witkowska