Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Klasy IV - VI
Klasa IV a PDF Drukuj Email

 

Wychowawca klasy: mgr Agnieszka Młynarczyk

Klasa IVa liczy 22 uczniów

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Michał Diaków

z-ca przew. Anna Gwiazda

skarbnik: Szymon Bilik

łącznik z biblioteką: Borys Tabisz


Skład Rady Rodziców:

przewodniczący: p. Magdalena Wołowczyk

z-ca przew.: p. Anna Gwiazda

skarbnik: Katarzyna Marciniak


Zespół nauczycieli uczących w klasie czwartej A:

religia - ks. mgr Jan Pander

j. polski - mgr Aleksandra Domka - Kordek

historia - mgr Jacek Popardowski

j. angielski - mgr Anna Rzepczyńska

j. niemiecki - mgr Irena Lipok

przyroda - mgr Robert Nawrocki

matematyka - mgr Małgorzata Wesołowska

technika - mgr Władysław Biliński

muzyka - mgr Agnieszka Dołęga - Mostowska

plastyka - mgr Anna Dubiel

zajęcia komputerowe - mgr Tomasz Słowicki

wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Witkowska



 

 
Klasa IV b PDF Drukuj Email

 

Wychowawca klasy: mgr Anna Tkaczuk

Klasa IV b liczy 21 uczniów


Samorząd klasowy:

przewodniczący: Piotr Skrzyniarz

z-ca przew.: Hanna Ramczykowska

skarbnik: Martyna Grobelak


Skład Rady Rodziców:

przewodniczący: p. Adam Ramczykowski

z-ca przew.: p. Magdalena Szydłowska

skarbnik: p. Marta Grobelak


Zespół nauczycieli uczących w klasie czwartej B:

religia - ks. mgr Jan Pander

j. polski - mgr Anna Mazurewicz - Nowacka

historia - mgr Jacek Popardowski

j. angielski - mgr Agnieszka Mikołajczak

j. niemiecki - mgr Irena Lipok

przyroda - mgr Beata Stankiewicz

matematyka - mgr Beata Stankiewicz

technika - mgr Władysław Biliński

muzyka - mgr Agnieszka Dołęga - Mostowska

plastyka - mgr Anna Dubiel

zajęcia komputerowe - mgr Tomasz Słowicki

wychowanie fizyczne - mgr Anna Tkaczuk



 

 
Klasa V a PDF Drukuj Email

 

Wychowawca klasy: mgr Irena Lipok

Klasa VA liczy 17 uczniów


Samorząd klasowy:

przewodniczący: Jakub Brożek

z-ca przew.: Katarzyna Adamowicz

skarbnik: Emilia Ścieranka


Skład Rady Rodziców:

przewodniczący: p. Jarosław Brożek

z-ca przew.: p. Edyta Maślanka

skarbnik: p. Maja Adamowicz

 

Zespół nauczycieli uczących w klasie piątej:

religia - ks. mgr Jan Pander

j. polski - mgr Anna Mazurewicz - Nowacka

historia - mgr Jacek Popardowski

j. angielski - mgr Anna Rzepczyńska

j. niemiecki - mgr Irena Lipok

przyroda - mgr Beata Stankiewicz

matematyka - mgr Małgorzata Wesołowska

technika - mgr Władysław Biliński

muzyka - mgr Agnieszka Dołęga - Mostowska

plastyka - mgr Anna Dubiel

zajęcia komputerowe - mgr Tomasz Słowicki

wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Witkowska


 

 
Klasa V b PDF Drukuj Email

 

Wychowawca klasy: mgr Magdalena Witkowska

Klasa V B liczy 18 uczniów

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Martyna Sowińska

z-ca przew.: Wojciech Jaroszczuk

skarbnik: Kamil Kramarz

 

Skład Rady Rodziców:

przewodniczący: p. Ewa Pakulska nna Onyszko

z-ca przew.: p. Lidia Więcek

skarbnik: p. Marcin Hanack


Zespół nauczycieli uczących w klasie piątej B:

religia -  mgr Gabriela Midek - Botor

j. polski - mgr Anna Mazurewicz - Nowacka

historia - mgr Jacek Popardowski

j. angielski - mgr Anna Rzepczyńska

j. niemiecki - mgr Irena Lipok

przyroda - mgr Beata Stankiewicz

matematyka - mgr Małgorzata Wesołowska

technika - mgr Władysław Biliński

muzyka - mgr Agnieszka Dołęga - Mostowska

plastyka - mgr Anna Dubiel

zajęcia komputerowe - mgr Tomasz Słowicki

wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Witkowska


 
Klasa VI PDF Drukuj Email

 

Wychowawca klasy: mgr Beata Stankiewicz

Klasa szósta liczy 25 uczniów


Samorząd klasowy:

przewodniczący: Zuzanna Bigosińska

z-ca przew. Maksymilian Paszkowski

 

Skład Rady Rodziców:

przewodniczący: p. Marcin Bigosiński

z-ca przew.: Beata Hasik

skarbnik: p. Ewa Stocka

Zespół nauczycieli uczących w klasie szóstej:

religia - ks. mgr Jan Pander

j. polski - mgr Anna Mazurewicz - Nowacka

historia - mgr Jacek Popardowski

j. angielski - mgr Agnieszka Mikołajczak

j. niemiecki - mgr Irena Lipok

przyroda - mgr Beata Stankiewicz

matematyka - mgr Beata Stankiewicz

technika - mgr Władysław Biliński

muzyka - mgr Agnieszka Dołęga - Mostowska

plastyka - mgr Anna Dubiel

zajęcia komputerowe - mgr Tomasz Słowicki

wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Witkowska


 

 

 




Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj643
mod_vvisit_counterWczoraj808
mod_vvisit_counterW tym tygodniu643
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu7859
mod_vvisit_counterW tym miesiącu21419
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu30918
mod_vvisit_counterWszystkie dni1306598

We have: 16 guests online
Twoje IP: 54.145.117.60
 , 
Dzisiaj: Lis 20, 2017