Zapraszamy na obchody Dnia Świętego Marcina PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice!

Dzień Świętego Marcina na stałe wpisał się w harmonogram imprez naszej szkoły. Nie inaczej będzie również tego roku. 14 listopada (poniedziałek) chcemy wspólnie wyruszyć za św. Marcinem na ulice naszej dzielnicy. Rozpoczniemy o godzinie 17.00 na boisku szkolnym, gdzie uczniowie naszej szkoły przedstawią krótką historię tego świętego, następnie wyruszymy za koniem wraz z orkiestrą, społecznością szkolną oraz wszystkimi chętnymi na ulice naszej dzielnicy.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, prosimy o zabranie kamizelek odblaskowych (oczywiście osoby, które takowe posiadają), latarek oraz zapalniczek, by pomóc dzieciom zapalić świeczki w przygotowanych wcześniej przez nich lampionach.

WAŻNE:  Tego dnia od godziny 15.00 parking przy szkole będzie zamknięty z przyczyn logistycznych.

Serdecznie zapraszamy!

A tak było w zeszłym roku :)

Twoje IP: 54.145.117.60
Dzisiaj: Lis 20, 2017