Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Zapraszamy na obchody Dnia Świętego Marcina PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice!

Dzień Świętego Marcina na stałe wpisał się w harmonogram imprez naszej szkoły. Nie inaczej będzie również tego roku. 14 listopada (poniedziałek) chcemy wspólnie wyruszyć za św. Marcinem na ulice naszej dzielnicy. Rozpoczniemy o godzinie 17.00 na boisku szkolnym, gdzie uczniowie naszej szkoły przedstawią krótką historię tego świętego, następnie wyruszymy za koniem wraz z orkiestrą, społecznością szkolną oraz wszystkimi chętnymi na ulice naszej dzielnicy.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, prosimy o zabranie kamizelek odblaskowych (oczywiście osoby, które takowe posiadają), latarek oraz zapalniczek, by pomóc dzieciom zapalić świeczki w przygotowanych wcześniej przez nich lampionach.

 

WAŻNE:  Tego dnia od godziny 15.00 parking przy szkole będzie zamknięty z przyczyn logistycznych.

Serdecznie zapraszamy!

A tak było w zeszłym roku :)

 


 Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj901
mod_vvisit_counterWczoraj1242
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11135
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu12816
mod_vvisit_counterW tym miesiącu27989
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu35640
mod_vvisit_counterWszystkie dni1458787

We have: 69 guests, 1 bots online
Twoje IP: 107.22.2.109
 , 
Dzisiaj: Mar 18, 2018