Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Zapraszamy na obchody Dnia Świętego Marcina PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice!

Dzień Świętego Marcina na stałe wpisał się w harmonogram imprez naszej szkoły. Nie inaczej będzie również tego roku. 14 listopada (poniedziałek) chcemy wspólnie wyruszyć za św. Marcinem na ulice naszej dzielnicy. Rozpoczniemy o godzinie 17.00 na boisku szkolnym, gdzie uczniowie naszej szkoły przedstawią krótką historię tego świętego, następnie wyruszymy za koniem wraz z orkiestrą, społecznością szkolną oraz wszystkimi chętnymi na ulice naszej dzielnicy.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, prosimy o zabranie kamizelek odblaskowych (oczywiście osoby, które takowe posiadają), latarek oraz zapalniczek, by pomóc dzieciom zapalić świeczki w przygotowanych wcześniej przez nich lampionach.

 

WAŻNE:  Tego dnia od godziny 15.00 parking przy szkole będzie zamknięty z przyczyn logistycznych.

Serdecznie zapraszamy!

A tak było w zeszłym roku :)

 


 Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj127
mod_vvisit_counterWczoraj1463
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1590
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu8101
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12288
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu43369
mod_vvisit_counterWszystkie dni1798567

We have: 38 guests online
Twoje IP: 54.234.228.78
 , 
Dzisiaj: Gru 11, 2018