Dziesiątka Paper Wings - wyniki PDF Drukuj Email

Pod koniec marca w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w lotach na odległość papierowych samolotów "DZIESIĄTKA PAPER WIGNS". Zainteresowanie było ogromne, do zawodów zgłosiło się ponad 70-ciu uczniów głównie z klas młodszych. Zadaniem uczestników było własnoręczne zbudowanie samolotu z kartki papieru wielkości A4,  następnie wyrzucenie go na jak największą odległość.  Każdy mógł wykonać dwa samoloty i każdym z nich dwukrotnie oddać rzut. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych, klasy I-III i klasy IV-VI. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci zestawów klocków Lego, gier planszowych i gadżetów ufundowanych  przez Radio Opole. Dla osoby, która oddała najdalszy rzut z całej szkoły,  została przewidziana nagroda w postaci kursu pływania w szkole Barabasz.

Wyniki:
Klasy I - III: