Programy profilaktyczne -edukacja antytytoniowa PDF Drukuj Email

NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMACH EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "Nie pal przy mnie, proszę" (klasy I-III) oraz "Znajdź właściwe rozwiązanie" (klasy V-VI)

Celem  głównym programu "Znajdź właściwe rozwiązanie" jest zapobieganie paleniu tytoniu wśród młodzieży szkolnej. Program składa się z pięciu zajęć warsztatowych pt.: Poznajmy się bliżej, Laboratorium ciała, Naucz się mówić „nie”, Znajdź właściwe rozwiązanie, Uwierz w siebie.

Program edukacji antytytoniowej pt. „Nie pal przy mnie, proszę” przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Program ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach,  w których inne osoby palą przy nich papierosy.

Program składa się z pięciu zajęć warsztatowych pt: Co to jest zdrowie?, Od czego zależy nasze zdrowie?, Co i dlaczego szkodzi zdrowiu?, Co robić, gdy moje zdrowie jest zagrożone?, Nie pal przy mnie, proszę

A oto krótka relacja foto z zajęć:

mod_vvisit_counterWszystkie dni2047006

Twoje IP: 34.230.84.215