Reżyserka Joanna Grabowiecka u nas w szkole PDF Drukuj Email

asia grab117 lutego miło nam było gościć warszawską reżyserkę, panią Joannę Grabowiecką. Pani Joasia współpracuje z dobrze nam znanym Opolskim Teatrem Lalki i Aktora i realizować w nim będzie spektakl inspirowany dziecięcymi snami. Przy tej okazji poprosiła nas, byśmy się z nią nimi podzielili - tymi najpiękniejszymi, najdziwniejszymi lub tez koszmarami.

Łapała nasze sny niczym najprawdziwszy łapacz snów otoczony wieloma piórami.

Pani Joasia piór jednak nie potrzebowała - serdeczny uśmiech i dziecięca ciekawość świata w oczach wystarczyły, by podzielić się z nią tymi intymnymi obrazami, które odwiedzają nas po przyłożeniu głowy do poduszki.

asiagrab2

mod_vvisit_counterWszystkie dni2047030