KONKURS - „Odkryj foto- zgadnij co to” PDF Drukuj Email

800 lat Opola

Wszyscy uczniowie interesujące się Opolem i posiadające wiedzę o naszym mieście zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Odkryj foto – zgadnij, co to” na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu - http://www.psp10.opole.pl/

Informacje ogólne

Celem konkursu jest popularyzacja aktywnego wypoczynku oraz pogłębienie wiedzy o naszym mieście. Konkurs polega na prawidłowym podaniu nazwy obiektu, ulicy lub placu, który będzie przedstawiony na fotografii.

Co tydzień będzie publikowane na stronie internetowej PSP 10 nowe zdjęcie – wybrany element obiektu Opola. Trzy pierwsze osoby, które odgadną, co to za obiekt i gdzie on się znajduje oraz wyślą prawidłową odpowiedź na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - otrzymają nagrodę.

Laureaci poszczególnych cotygodniowych odsłon mogą ubiegać się o nagrodę główną i tytuł Odkrywcy Opola. Konkurs będzie trwać od listopada do grudnia 2017 r. W grudniu zostanie wyłoniony laureat międzyszkolnego konkursu.

Regulamin konkursu „Odkryj foto – zgadnij, co to”

1. Regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie „Odkryj foto – zgadnij, co to”.

2. Konkurs organizowany jest przez: Publiczną Szkołę Podstawową nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu ul Wróblewskiego 7, adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Celem konkursu jest: propagowanie aktywnego wypoczynku oraz zainteresowanie uczestników Konkursu tematyką związaną z naszym miastem.

4. Konkurs polega na odgadnięciu, co przedstawia fotografia zamieszczona w zakładce Konkurs fotograficzny Odkryj foto – zgadnij, co to” na stronie szkoły PSP nr 10 http://www.psp10.opole.pl/

5. Konkurs rozpocznie się w 06.listopada 2017 r. o godzinie 10.00 i będzie trwał do 1 grudnia 2017 r do godz 16.00

6. W każdym tygodniu, począwszy od 9 października, zamieszczone zostanie jedno zdjęcie

7. W czasie trwania konkursu zdjęcia będą zamieszczane na stronie internetowej http://www.psp10.opole.pl/ o godzinie 10.00 w każdy poniedziałek (06.11, 13.11, 20.11, 27.11) i będą pozostawać na niej przez tydzień, aż do godziny 10.00 następnego poniedziałku (cztery tygodnie).

8. Każde zdjęcie oznaczone będzie numerem (od I do IV).

9. Odpowiedzi dotyczące kolejnych zdjęć należy przesyłać przez cały tydzień, w którym zdjęcie będzie zamieszczone na stronie internetowej.

10.  Odpowiedzi (np.: „Zdjęcie I – Ratusz miejski ul. Rynek, Opole”) należy nadsyłać jedynie drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wraz z umieszczonym w temacie maila słowem „Konkurs”, podając numer zdjęcia, którego dotyczy odpowiedź, imię nazwisko, klasa, szkoła oraz numer telefonu w celach kontaktowych.

Nr zdjęcia

Dane uczestnika:

Imię i nazwisko

klasa

nr telefonu do rodzica w celu kontaktowym.

11.  Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi na kolejne pytanie to odpowiednio:

13.11, 20.11, 27.11 do 01.12 2017

12.  Osoba nadsyłająca odpowiedź konkursową wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu swoich danych osobowych ( zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

13.  Nadesłanie odpowiedzi jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

13.  Każdego tygodnia autorzy trzech pierwszych poprawnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni upominkami oraz będzie publikowana informacja na stronie szkoły kto zdobył nagrodę.

Laureaci poszczególnych cotygodniowych odsłon mogą ubiegać się o nagrodę główną i tytuł Odkrywcy Opola. Konkurs będzie trwać od października do grudnia. W grudniu zostanie wyłoniony laureat międzyszkolnego konkursu.

15.  Nagrody dla laureatów prześlemy pocztą w terminie 10 dni od daty ogłoszenia wyników każdego etapu. Koszty przesyłki ponosi organizator. Istnieje także możliwość osobistego odbioru nagród w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im Henryka Sienkiewicza w Opolu ul. Wróblewskiego 7 po uprzednim skontaktowaniu się z organizatorem-Anna Pańków

Organizatorzy:

Anna Pańków