Opolskie Ogrody Talentów PDF Drukuj Email

Opolskie Ogrody Talentów -Fotorelacja

Gala Opolskich Ogrodów Talentów jest dużą imprezą plenerową, w której uczestniczą wszystkie jednostki oświatowe wraz z uczniami. Wszyscy laureaci prezentowali się w ramach Gali, gdzie otrzymali indywidualne dyplomy Opolskich Ogrodów Talentów. Gali towarzyszyła również wystawa prac konkursowych. Na scenie wystąpili laureaci miejskich konkursów realizowanych przez jednostki oświatowe. Wszyscy laureaci zakwalifikowani do Gali OOT zostali uhonorowani Dyplomem OOT. Dyplomy otrzymali także nauczyciele-opiekunowie laureatów. Gratulujemy wyróżnionym.

Twoje IP: 54.234.228.78
Dzisiaj: Gru 11, 2018