Z życia szkoły 2018/2019
Ubezpieczenie uczniów PDF Drukuj Email

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 nasza placówka nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów ubezpieczenia  w zakresie NNW. Poniżej przedstawiamy oferty dwóch firm ubezpieczeniowych. Aby ubezpieczyć dziecko należy wejść na jedną z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

Oferta Nord Partner Sp. z o.o., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A. Każda z ofert obejmuje 5  wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu i wysokości składki. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do 30 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenieuczniow.pl - kod dostępu do oferty : B2JT5F

Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w InterRisk TU S.A. w jednym z 6 wariantów, bazuje jednak na innych założeniach i schematach. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do dnia 15 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na wskazanych platformach internetowych.

Skorpion dance-team - zajęcia PDF Drukuj Email

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na inaugurację nowego roku szkolnego 2018/2019, który rozpoczyna się 3 września 2018 r. (poniedziałek).

W tym też dniu - 3 września - w naszej szkole spotykamy się - jeśli pogoda dopisze - na boisku szkolnym o godz. 9.00.

Zestaw podręczników i ćwiczeń - 2018/2019 PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W załączniku znajduje się wykaz podręczników i materiałów, które będą obowiązywały w roku szkolnym 2018/2019.

DOBRY START - program Miasta Opola PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice!

Rusza Program wyrównywania szans edukacyjnych „DOBRY START” dla dzieci  zamieszkałych w Opolu, uczęszczających  w roku szkolnym 2018/2019 do klas pierwszych szkół podstawowych.

W załączniku znajdują się informacje dotyczące warunków otrzymania wsparcia, a także wniosek oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy szczególną uwagę zwrócić na podane terminy oraz warunki uzyskania zwrotu poniesionych kosztów!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13